Local Legal adviseert, werft, selecteert en verbindt sinds 2005.

Het team van Local Legal

Local Legal

Marlous Otte

Founder / Consultant
marlous@local-legal.nl
06 – 12 93 21 39
Local Legal Local Legal

Local Legal

Kaan Beysulen

Consultant
kaan@local-legal.nl
020 – 646 13 27
Local Legal Local Legal

Local Legal

Ilse Coonen

Consultant/Fieldmanager
i.coonen@local-legal.nl
06 - 27 44 29 17
Local Legal Local Legal

Local Legal

Lotte Kuipers

Consultant / Communicatie medewerker
lotte@local-legal.nl
020 – 646 13 27
Local Legal Local Legal

Local Legal

Lara van Oosterhout

Legal Consultant
lara@local-legal.nl
020 – 646 13 27
Local Legal Local Legal

Local Legal

Bastiaan Kroep

Legal Consultant
bastiaan@local-legal.nl
06 - 83 89 91 30
Local Legal Local Legal

Local Legal

Ilse de Groot

Finance / Backoffice
ilse@local-legal.nl
Woensdag/Donderdag
Local Legal Local Legal

Local Legal

Guusje

Kantoorhond

Local Legal

Bente Posch

Interim Local Legal Professional

Local Legal Local Legal

Local Legal

Hilde Dekker

Interim Local Legal Professional

Local Legal Local Legal

Local Legal

Youssra Amr

Interim Local Legal Assistant

Local Legal Local Legal

Local Legal

Chiara Negru

Interim Local Legal Assistant

Local Legal Local Legal

Local Legal

Renske Otten

Interim Local Legal Assistant

Local Legal Local Legal

Direct contact met onze consultants

Heb jij interesse of vragen? Bel met 020-6461327 of stuur je cv naar amsterdam@local-legal.nl en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op!

×
Home Vacatures Kandidaten Opdrachtgevers Over Local Legal Contact