Local Legal adviseert, werft, selecteert en verbindt sinds 2005.

Het team van Local Legal

Local Legal

Marlous Otte

Founder / Consultant
marlous@local-legal.nl
06 – 12 93 21 39
Local Legal Local Legal

Local Legal

Kaan Beysulen

Consultant
kaan@local-legal.nl
020 – 646 13 27
Local Legal Local Legal

Local Legal

Naomi Sprengers

Consultant / Marketing & Communicatie coördinator
naomi@local-legal.nl
020 – 646 13 27
Local Legal Local Legal

Local Legal

Lotte Kuipers

Consultant / Communicatie medewerker
lotte@local-legal.nl
020 – 646 13 27
Local Legal Local Legal

Local Legal

Jesse Veldkamp

Legal Consultant
jesse@local-legal.nl
020 – 646 13 27
Local Legal Local Legal

Local Legal

Lara van Oosterhout

Legal Consultant
lara@local-legal.nl
020 – 646 13 27
Local Legal Local Legal

Local Legal

Ilse de Groot

Finance / Backoffice
ilse@local-legal.nl
Woensdag/Donderdag
Local Legal Local Legal

Local Legal

Sahhar Abu Hasna

Interim Local Legal Assistant
020 – 646 13 27
Local Legal

Local Legal

Guusje

Kantoorhond

Direct contact met onze consultants

Heb jij interesse of vragen? Bel met 020-6461327 of stuur je cv naar amsterdam@local-legal.nl en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op!

×
Home Vacatures Kandidaten Opdrachtgevers Over Local Legal Contact